Kartony Jumbo

W naszej ofercie posiadamy opakowania dedykowane do wysyłek produktów, w których forma pakowania wymaga przykładowo zastosowania jednego dużego opakowania na jedną paletę. W swoim portfolio posiadamy opakowania przystosowane wymiarami do palet EURO lub przemysłowych.

Ponadto dzięki bogatemu doświadczeniu oraz możliwościom technologicznym z powodzeniem produkujemy kartony służące do transportu szyb samochodowych czy też rowerów.

PROJEKT KARTONÓW

Potrzebujesz indywidualnego opakowania dla swoich produktów? Doradzimy w zaprojektowaniu opakowania zgodnego z przeznaczeniem, zaproponujemy optymalne rozwiązania w korzystnej cenie.

MAGAZYNOWANIE

Naszym klientom oferujemy możliwość magazynowania opakowań. Nasze magazyny są zadaszone i wyposażone w wydajną wentylację a opakowania umieszczane są na czystych i suchych paletach. Zabezpieczamy je również dodatkowo folią stretch aby uniknąć ich zakurzenia i zabrudzenia.

KATALOG

Zobacz katalog z naszą ofertą różnego rodzaju kartonów.

Opinia Klienta

Serdecznie polecam. Super obsługa i widać, że znają się na swojej pracy. Chętnie doradza oraz podpowiedzą w razie problemu lub wątpliwości.

Dariusz