Kartony klapowe

Opakowania te są najczęściej wykorzystywanym typem kartonów na rynku. Szybkość produkcji oraz minimalny odpad produkcyjny pozwalają na uzyskanie optymalnego poziomu cenowego samego opakowania bez konieczności stosowania dodatkowych narzędzi w postaci wykrojników.

Dysponujemy maszynami typu slotter ze zintegrowanymi zespołami drukującymi dzięki czemu istnieje możliwość wykonania nadruku na kartonach już w pierwszym etapie produkcji.

Dodatkowo opakowania te mogą zostać wyposażone w dodatkowe elementy jak uchwyty na ręce, dodatkowe bigowania czy otwory.

PROJEKT KARTONÓW

Potrzebujesz indywidualnego opakowania dla swoich produktów? Doradzimy w zaprojektowaniu opakowania zgodnego z przeznaczeniem, zaproponujemy optymalne rozwiązania w korzystnej cenie.

MAGAZYNOWANIE

Naszym klientom oferujemy możliwość magazynowania opakowań. Nasze magazyny są zadaszone i wyposażone w wydajną wentylację a opakowania umieszczane są na czystych i suchych paletach. Zabezpieczamy je również dodatkowo folią stretch aby uniknąć ich zakurzenia i zabrudzenia.

KATALOG

Zobacz katalog z naszą ofertą różnego rodzaju kartonów.

Opinia Klienta

Porządna i rzetelna firma zapewniająca terminowe wykonanie usług na wysokim poziomie. Profesjonalna obsługa klienta ,zawsze chętnie doradzi i odpowie w razie pytań.
Firma godna zaufania, szczerze polecam!

Tomasz