Rozwiązania indywidualne

Dzięki zaawansowanej technologii i mocnemu zespołowi kreatywnemu znajdujemy nieszablonowe, skuteczne rozwiązania. Dzięki posiadaniu własnej wzorcowni możemy dostarczyć klientowi partie próbne danego opakowania, w tym również z tektury docelowej aby sprawdzić opakowanie w praktyce.

Przykłady:
– zaprojektowanie, produkcja i dostawa transporterów do zwierząt dla lokalnych schronisk
– zaprojektowanie opakowania transportowego wraz z wypełnieniem stabilizującym na potrzeby produkcji ładowarek do samochodów elektrycznych

PROJEKTOWANIE

Potrzebujesz indywidualnego opakowania dla swoich produktów? Doradzamy w zaprojektowaniu odpowiedniego opakowania, oferujemy dobre rozwiązania w rozsądnej cenie.

MAGAZYNOWANIE

Naszym klientom oferujemy możliwość przechowywania opakowań. Nasze magazyny są zadaszone i wyposażone w wydajną wentylację, a opakowania układane są na czystych i suchych paletach. Zabezpieczamy je również folią stretch, aby zapobiec kurzowi i zabrudzeniom.

KATALOG

Zobacz nasz katalog z różnymi rodzajami opakowań

Opinia klienta

Chciałabym serdecznie podziękować za całą obsługę mojego zamówienia! Bardzo dziękuję także za indywidualne podejście do klienta, zrozumienie, doradztwo oraz przedstawienie najlepszej oferty. Z czystym sumieniem polecam każdemu.

Konrad